Okna PCV

Oferowane przez firmę Sirplast systemy okienne PCV to połączenie najnowocześniejszej techniki z najwyższym komfortem mieszkania. Jesteśmy pewni że nasze okna spełnią wasze wszystkie wymagania.

ideal_4000
ideal8000
Współczesne okna muszą zapewniać komfort i wysokie walory użytkowe oraz sprostać najsurowszym wymaganiom trwałościowym i środowiskowym. Przede wszystkim powinny być dopasowane do Państwa indywidualnych życzeń.


Dzięki olbrzymiej różnorodności systemu profili okiennych aluplast możliwe jest wykonanie praktycznie każdego okna, o każdym kształcie i w każdym budynku. Jego kształt, kolor i funkcje pozostawiamy do dyspozycji Państwa i architekta. Zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym gotowe okno aluplast jest zawsze na najwyższym poziomie.


 


Wielkością określającą izolacyjność cieplną jest współczynnik k. Im jest on mniejszy, tym lepsza jest izolacja cieplna. Duża głębokość zabudowy, jak i ukształtowanie profili w technice wielokomorowej) wartość k ze wzmocnieniami od 1,1–1,6 W/m2K) umożliwia dotrzymanie nawet najbardziej surowych norm o ochronie ciepła. Oszczędzacie Państwo energię, a tym samym swoje pieniądze! O dużym zaufaniu do naszych systemów okiennych świadczy fakt, że okna w wykonane z naszych profili zostały wyposażone dwie najbardziej na północ wysunięte stacje badawcze na Spitsbergenie.Kolejną niewątpliwą korzyścią związana z wymianą okien jest podniesienie komfortu mieszkania, poprzez uzyskanie lepszych parametrów izolacyjności akustycznej. Wielokomorowa budowa profili aluplast, specyficzny kształt i osadzenie uszczelek EPDM w specjalnych kanałach i wrębach oraz zastosowanie odpowiedniego pakietu szybowego gwarantują Państwu zbawienną ciszę.Nasze dobre samopoczucie nie zależy tylko od zabezpieczenia przed klimatycznymi lub akustycznymi niedogodnościami. Nasze okna i drzwi mają chronić przed włamaniami. Zatroszczyliśmy się o to przy opracowywaniu konstrukcji stosując j
ako materiał wysokoudarowe, twarde pvc, profile wielokomorowe o grubych ściankach,  przesunięcie osi wrębu okuciowego o 13 mm od krawędzi ramy, (co daje możliwość stosowania szerszych zaczepów okuć) oraz wzmocnienia stalowe w skrzydłach okiennych i ościeżnicach.Okna i drzwi nadają charakter domowi zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Obok wszystkich uwarunkowań funkcjonalnych, położenie, forma i kolor tych elementów budowlanych są znaczącym środkiem kształtującym wygląd budynku. Nasza paleta profili oferuje indywidualne możliwości nadawania kształtu.  Zależnie od charakteru budowli można wybierać pomiędzy wersja skrzydła i ościeżnicy o powierzchniach leżących w jednej płaszczyźnie, a wersjami z  płaszczyznami przesuniętymi względem siebie. Różnorodne szerokości powierzchni widocznych różna głębokość zabudowy (od 50 do 80 mm) oraz szeroki program profili umożliwiają dowolną stylizacje okien i wybór rozwiązań specyficznych dla danego obiektu.W domu powinien być zapewniony stały dopływ świeżego powietrza poprzez szczeliny w oknach lub specjalne otwory nawiewne. Przenikanie powietrza przez zamknięte okna określa się współczynnikiem infiltracji powietrza „a”. Właściwy mikroklimat w pomieszczeniu daje a = 0,1 – 1.
Urządzeniem umożliwiającym uzyskanie kontrolowanej wymiany powietrza jest znajdujący się w naszej ofercie nawiewnik okienny Regel-air.